Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9852
Stary 29.10.2013, 11:36
Ano racja starszego kibica.

Pytam znajomych: jedziesz na mecz?
- Niestety nie, wiesz środek tygodnia, jutro trzeba wstać wcześnie itp...
Widzew z Łodzi przyjeżdża w ponad 500 osób w środku tygodnia...
- To jedź nikt Ci nie broni...

To ja już nie wiem jakich argumentów użyć.
Odpowiedz cytując