|
Ano racja starszego kibica.
Pytam znajomych: jedziesz na mecz?
- Niestety nie, wiesz środek tygodnia, jutro trzeba wstać wcześnie itp...
Widzew z Łodzi przyjeżdża w ponad 500 osób w środku tygodnia...
- To jedź nikt Ci nie broni...
To ja już nie wiem jakich argumentów użyć.
|