Valandil napisał(a):

Hah, dawno się tak nie uśmiałem, Kuszczak już z Anglii przylatuje by być zmiennikiem Miśkiewicza za 15 tys miesięcznie
|
Kuszczak pewnie nie będzie miał problemów, żeby załapac się gdzieś w Premiership albo przedłużyc kontrakt w Brighton. Generalnie jego pobory są pewnie na poziomie poborów całej naszej defensywy jak nie wyższe.