Przecież debata pt. Kukliński vs Zacharski trwała w najlepsze przeszło 3 lata temu. Dalej uważam, że nie ma przesłanki, aby któregoś z tych szpiegów doceniać bardziej, a któregoś mniej. Obaj brali za swoje działania kasę, obaj prawdopodobnie działali na dwa fronty, a także obaj nie mieli chęci zbytnio wracać do kraju po roku 1989. Szpiegowali, a za to jest najwyższa kara.
wis.la/z825p
PS. Co do sondażu z Faktów TVN to mamy powrót do stanu sprzed sondażu dla TVP. Jeśli się okaże, że kolejne 2-3 pokażą podobny wynik to będzie oznaczało, że metodologia zastosowana przez TNS OBOP była błędna.
