Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9851
Stary 29.10.2013, 11:17
Widze ze tu cisza w temacie , co juz po meczu Legią to sie przestało interesować meczami , dzis gramy z Widzewem a tu cisza jak huj , co z wami ja mam rodzinie dzieci od 20 lat chodze na kazdy mecz a ta młodziez teraz wygodna i nic im sie nie chce lepiej na kompie pograc lub sie opierdalac w domu
Odpowiedz cytując