|
Widze ze tu cisza w temacie , co juz po meczu Legią to sie przestało interesować meczami , dzis gramy z Widzewem a tu cisza jak huj , co z wami ja mam rodzinie dzieci od 20 lat chodze na kazdy mecz a ta młodziez teraz wygodna i nic im sie nie chce lepiej na kompie pograc lub sie opierdalac w domu
|