|
To zdjęcie mówi wszystko. W takim dniu i w takim miejscu porozumiewawczy uśmiech, radość, łapki zaciśnięte w geście "udało się". Dlatego to zdjęcie szokuje bo reżimowe przekaziory pokazały przedstawienie odegrane nam przez nich obu, gdzie aktorska gra Tuska miała pokazać czerni jak bardzo jest załamany i wzruszony. A tu nagle w kuluarach inny stan ducha, ten sam kiedy do Warszawy na lotnisko przywożono ciała z katastrofy. Wtedy Tusk i Komorowski byli w wyśmienitych humorach, wprost tarzali się ze śmiechu. Jakoś nie widzę komentarza tego zdjęcia przez forumowych prorządowych specjalistów. No chyba, że się dowiemy, że to co pokazuje Tusk to tylko niewinne "w której ręce ?".
|