Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24373
Stary 28.10.2013, 22:31
sambo napisał(a):Wyświetl post
Wałkowany tyle razy, ale mnie ominął. Chętnie się czegoś dowiem. Tylko bardzo proszę, bez powoływania się na słynny biogram Kuklińskiego.
Bardzo prosze. Kuklinski twierdzi ze jego wspolpraca z CIA byla spowodowana wydarzeniami Grudnia '70 i oficjalnie rozpoczela sie w '72. Dlaczego figurowal w amerykanskich kartotekach juz od '68 kiedy to sluzyl w Polskiej misji przy ONZ w Wietnamie. Jest wielce prawdopodobne ze to wlasnie wtedy zostal zwerbowany a slynny list do ambasady w Bonn zostal sfabrykowany w pozniejszym czasie posrednio z pomyslu Brzezinskiego ktory uwazal ze warto jest stworzyc legende Polaka-patioty, Walenroda tamtych czasow.