Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
remeks11
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: wrocław
Offline
#
15635
28.10.2013, 21:57
szczaq21
napisał(a):
wis.la/po46g
Może nie jestem orłem, ale tak logicznie to nie lepiej dać link do oficjalnej strony, a nie nabijać komuś "wejścia", oficjalna mając więcej wejść ma lepszą kasę na reklamach
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ow_na_testach/
remeks11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do remeks11
Znajdź inne posty napisane przez remeks11