Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Szymon
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
15632
28.10.2013, 20:15
Banaś,
Kuszczak Kieszek
Kelemen
Malarz,
,
Kaźmierczak
? Z jakiej racji oni mają grać w Wiśle ?
Kolego odstaw FM
Szymon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szymon
Znajdź inne posty napisane przez Szymon