Rustin napisał(a):

Boguski zapieprza gdziekolwiek? Aż muszę się zacząć lepiej mu przyglądać, bo według mnie gość zachowuje się czasami jakby bał się kontaktu z rywalem i odpuszcza. Tak czy inaczej wolę już Rafała niż wyjątkowo bezproduktywnego ostatnio Małeckiego. Liczę na Piotrka Brożka, może on będzie alternatywą dla RB9
|
Ja się mu ciągle przyglądam od kiedy zaczęły się żale nad jego formą. Zapieprza w obronie, pomocy i ataku. Nie raz wchodzi w kontakt ciałem do czego nie ma zupełnie warunków ale tym bardziej wypadałoby to zauważyć. Ma całkiem rozsądną ilość sensownych podań ( w tym asysty). No ale w końcu to Boguski, umie czytać nie jąka się jak mówi więc wypada na niego ponarzekać.
Pół składu jest tak samo albi mniej produktywne od niego ale co tam, lepiej napisać że gra chujowo niż zastanowić się ilu jest gorszych ( w tym idol tłumów).