Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8956
Stary 28.10.2013, 19:26
raindog napisał(a):Wyświetl post
Wtedy już Kazia w Wiśle nie było. Inna sprawa, że Wisła za Kazia to najładniej grająca drużyna od kilku lat.
Czy zgrzyty z kasą nie zaczęły się zaraz po tym jak nie weszli do LM?
Co do Bednarza to masz rację. Kazio wyleciał, B przyszedł po paru dniach.
Odpowiedz cytując