raindog napisał(a):

|
Wtedy już Kazia w Wiśle nie było. Inna sprawa, że Wisła za Kazia to najładniej grająca drużyna od kilku lat.
|
Czy zgrzyty z kasą nie zaczęły się zaraz po tym jak nie weszli do LM?
Co do Bednarza to masz rację. Kazio wyleciał, B przyszedł po paru dniach.