St Yabol napisał(a):

a ten Pan czemu na pomarańczowo?
w sumie ciekawe propozycje podałeś, ale pewnie nic z tego nie bedzie
|
jakoś ciężko było mi zdecydować bo przypominając sobie Małego choćby z sezonu 09/10 i porównując dzisiejszą kupę którą gra, gość ma dopiero 25 lat, umiejętności jak na naszą buraczaną nieprzeciętne, 1-2 okresy przygotowawcze i może widzielibyśmy dawnego Małego? z resztą Smuda zdecyduje..