Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
Od: 09.2013
Offline
#
7603
28.10.2013, 17:17
dzięki. Btw, po tym jak pompowano balon walką z Lazio o pierwsze miejsce w grupie, to ich tegoroczne popisy w LE wyglądają wręcz komicznie.
keth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do keth
Znajdź inne posty napisane przez keth