Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4624
Stary 28.10.2013, 17:00
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ale że niby jak? Mieli byśmy odpuścić zamordowanie naszej głowy państwa? Większego chyba ataku na naszą niepodległość trudno by szukać.

Istny Brak reakcji i wypowiedzenia wojny byłby przez historyków w przyszłości odebrany jako nowoczesna kapitulacja.
Czym Ty ich chcesz atakować, pomyśl racjonalnie ...

Rosja by się tak nie przyznała nawet gdyby była to ich sprawa.

Do Katynia do dzisiaj nie chcą się przyznać i co możemy im zrobić ? Nawet w Strasburgu się ich boją po wydaniu niekorzystnego dla nas wyroku ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.10.2013 o godz. 17:10.
Odpowiedz cytując