Dzięki Arked, zmienię węgle na te o niższym indeksie glikemniczym

Co było źródłem węgli do tej pory? Biały ryż, zwykły makaron od czasu do czasu (ale to rzadziej, zdecydowanie częściej biały ryż), banany, ziemniaki (mniej chętnie, ale czasem nie ma wyboru, choć wiem że są lepsze źródła węgli

).
Sugerujesz już teraz zacząć robić aeroby (bieg 20-30 minutowy)? Nie przeszkodzi to znacznie w przyroście mięśni?