Cytat:
|
Nie spodziewałem się niczego innego jak prawicowy standard ...
|
Po co tak piszesz? Reprezentujesz lewicowe standardy czyli "nic się nie stało, 'Polacy' nic się nie stało". Jakieś ku.wy sprzedały Polskę, zrobiły sobie z naszej Ojczyzny swój prywatny folwark, sposób na dorobienie się, doczłapanie się do władzy ale dla ciebie to trzeba takie grzeszki wybaczać.
Kto jest dla ciebie z tego układu okrągłostołowego antybohaterem?
Przyganiał kocioł garnkowi. Wszędzie widzi prawicowe standardy, debili spod znaku krzyża, spiskowców a sam jebie lewactwem i jak trzeba to swoje teorie - również spiskowe - roztacza jak te jego wyśmiewane prawaki.
Śmieszne to jest ale czego się spodziewać po dzisiejszych spadkobiercach komuchów. Kiedyś komunizm miał swoich obrońców, wielbicieli. Dziś tak samo jest z postkomuną i bandą PO. Lubisz ich, bronisz ich. Zobaczymy czy kiedy czas zweryfikuje to wszystko to też o takich jak ty, żyjących w Polsce po 89 roku (popleczników tych wszystkich układów i układzików) też będzie się śpiewać, że będą wisieli na drzewach zamiast liści.