Witam! Z nudów niekiedy sobie odpale Battlefielda 2 przez neta i mam pytanie czy aby dostać awans z szeregowego musze grać na serwerach 'rankingowych'? I zapisuje sie to samo automatycznie i przy odpaleniu gry załóżmy tydzień później po zdobyciu odpowiedniej ilośći punktów nie będe już najniższym szczeblem ?
popatrzyłem chwile w sieci za jakąś informacją ale nic konkretnego nie znalazłem,a może ktoś gra/grał i łatwiej będzie o objaśnienia.