Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1498
Stary 28.10.2013, 14:27
Witam! Z nudów niekiedy sobie odpale Battlefielda 2 przez neta i mam pytanie czy aby dostać awans z szeregowego musze grać na serwerach 'rankingowych'? I zapisuje sie to samo automatycznie i przy odpaleniu gry załóżmy tydzień później po zdobyciu odpowiedniej ilośći punktów nie będe już najniższym szczeblem ?
popatrzyłem chwile w sieci za jakąś informacją ale nic konkretnego nie znalazłem,a może ktoś gra/grał i łatwiej będzie o objaśnienia.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując