Dariook napisał(a):

|
Jak narazie to Moskal zasłynoł z tego że koncertowo przejebał pewny awans Niecieczy do ekstraklasy i będąc trenerem Wisły uprawiał dyscyplinę podobną do piłki nożnej. Nie chodzilo o strzelanie goli tylko o jak najwiekszą ilość podań po przekątnej w dwóch 45 minutowych kwartach.
|
No ten drobny szczegół trochę zaważył na jego karierze w Wiśle, ale gra wyglądała dużo lepiej niż później ...
zabrakło tylko tych bramek, ale tak samo było za Probierza, Kulawika i teraz też za dużo się nie strzela ...