|
Witam
Majac wp8 w telefonie nokia lumia mozna byc narazonym na jakies wirusy lub inne zlosliwe programy? Jesli tak to sa jakies antywirusy? Ostatnio widzialem na pudelku jednego z antywirusow, ze jest na smartfony.
Dziekuje
Si vis pacem, para bellum.
(Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny.)
|