Grrrr.... wrrr.... Legia....wrrr.....grr..... nie obchodzi mnie..... wrrr.... grrr.... Legia.....wrrr...grr....
Wątpię by ktoś w to uwierzył, po poście roku w kategorii "wylać żółć i żal w minutę". Tak, tak wiem - Ty tylko celnie punktujesz i generalnie latamy Ci koło ch.... niczym Podbeskidzie
P.S. Na resztę odpowiem jak znajdę chwilę czasu.