Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7591
Stary 28.10.2013, 11:33
Grrrr.... wrrr.... Legia....wrrr.....grr..... nie obchodzi mnie..... wrrr.... grrr.... Legia.....wrrr...grr....



Wątpię by ktoś w to uwierzył, po poście roku w kategorii "wylać żółć i żal w minutę". Tak, tak wiem - Ty tylko celnie punktujesz i generalnie latamy Ci koło ch.... niczym Podbeskidzie


P.S. Na resztę odpowiem jak znajdę chwilę czasu.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując