|
Co do Chrapka nie mogę się zgodzić, bo jest to zawodnik młody i perspektywiczny i jako jeden z niewielu przejawia chęci i umiejętności do gry kombinacyjnej. Co do reszty "młodych" to raczej ciężko. Mam nadzieję, że w przypadku Czekaja to prędzej go sprzedamy albo oddam byle gdzie niż wyleczy kontuzję i wróci na boisko.
|