Dariook napisał(a):

|
Jak narazie to Moskal zasłynoł z tego że koncertowo przejebał pewny awans Niecieczy do ekstraklasy i będąc trenerem Wisły uprawiał dyscyplinę podobną do piłki nożnej. Nie chodzilo o strzelanie goli tylko o jak najwiekszą ilość podań po przekątnej w dwóch 45 minutowych kwartach.
|
Nie Moskal, lecz zawodnicy nie chcący z różnych przyczyn tego awansu....po raz drugi zresztą, po raz pierwszy z konsekwencjami w postaci wylotu z klubu