Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
Od: 09.2013
Offline
#
15624
28.10.2013, 00:27
Wątpie by już teraz Bury miał siąść na ławie. Mamy większe braki na innych pozycjach, a 10 piłkarzy raczej nie przyjdzie w zimie.
keth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do keth
Znajdź inne posty napisane przez keth