Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15624
Stary 28.10.2013, 00:27
Wątpie by już teraz Bury miał siąść na ławie. Mamy większe braki na innych pozycjach, a 10 piłkarzy raczej nie przyjdzie w zimie.
Odpowiedz cytując