Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1360
Stary 27.10.2013, 20:27
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Jakbyś miał trochę szczęścia to z drobnym nagięciem budżetu (50zł) złapałbyś używkę, może nawet na gwarancji, Samsunga Galaxy S2... Telefon znacznie lepszy od P, jeden z najbardziej udanych smartfonów w historii... Lepszego w tym zakresie cenowym nie znajdziesz - SGS2 bije na głowę konkurencję w okolicach tej ceny.
tak właśnie zastanawiałem się na GS2 bo moja siora ma i sobie bardzooo chwali.wezmę pod uwagę Twoją propozycję i poszukam czegoś na allegro
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując