Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15622
Stary 27.10.2013, 18:57
Powiedzmy sobie szczerze Burliga gra tylko dlatego że w Ekstraklasie jest kryzys inaczej by pewnie na ławce nie usiadł, jakiś tam poziom prezentuje ale to nie zawodnik na lata
.
Odpowiedz cytując