Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15620
Stary 27.10.2013, 17:55
niech łysy zbiera dupę bo z Burligą to my daleko nie zajedziemy

PO za free
bramki i asysty w każdym sezonie i to w sporej ilości, dawno nie mieliśmy takiego grajka, no i za free
http://www.transfermarkt.de/en/johan...er_140678.html

dodatkowo:

http://www.transfermarkt.de/en/birki...ler_51188.html

http://www.transfermarkt.de/en/miros...ler_46129.html
Odpowiedz cytując