niech łysy zbiera dupę bo z Burligą to my daleko nie zajedziemy
PO za free
bramki i asysty w każdym sezonie i to w sporej ilości, dawno nie mieliśmy takiego grajka, no i za free
http://www.transfermarkt.de/en/johan...er_140678.html
dodatkowo:
http://www.transfermarkt.de/en/birki...ler_51188.html
http://www.transfermarkt.de/en/miros...ler_46129.html