Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
mastahkillah
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1359
Stary 27.10.2013, 16:57
Witam, ma ktoś z tu obecnych jakieś lenovo? a800, a820? pełno tego na allegro z chin w dobrych cenach a parametry też całkiem okej. Miał ktoś może styczność z takim telefonem, mógły się podzielić uwagami
Olkusz 100% Wisła Strażnicy Srebrnego Miasta!!
Odpowiedz cytując