|
Sam fakt, że niektórzy tutaj śmieją się, że Legia słaba bo na ten moment odjechała w lidze "tylko" na 2 pkt drugiemu miejscu (licze stan przed obecną kolejką), a jednoczeście cieszą się, że mamy "tylko" 6 pkt do nich straty pokazuje gdzie w tym momencie jest Legia, a gdzie Wisła.
Niestety. Bolesne ale prawdziwe.
Żeby było jasne, mówimy tutaj o zapleczu finansowym i instrasktrukturalnym, bo piłkarsko faktycznie szaleństwa nie ma.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|