Ciekawy, ale jakże barwny!
1. Podniecanie się pojedynczym sondażem to szczyt naiwności. Dzisiaj na każdym portalu jest to jedynka. Prawicowe w tym przodują

2. Głosowanie było kiedyś obowiązkowe i było źle. Teraz mamy dowolność i bez zachęcania, bądź odradzania na wybory kładzie lachę połowa społeczeństwa. Nic to nie zmieni, bo problemem nie jest 5% w tą, czy w tamtą stronę, a to, że Polacy generalnie nie chcą uczestniczyć w inicjatywach na rzecz kraju. Mają go głęboko gdzieś.