Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24351
Stary 27.10.2013, 15:48
Ciekawy, ale jakże barwny!

1. Podniecanie się pojedynczym sondażem to szczyt naiwności. Dzisiaj na każdym portalu jest to jedynka. Prawicowe w tym przodują
2. Głosowanie było kiedyś obowiązkowe i było źle. Teraz mamy dowolność i bez zachęcania, bądź odradzania na wybory kładzie lachę połowa społeczeństwa. Nic to nie zmieni, bo problemem nie jest 5% w tą, czy w tamtą stronę, a to, że Polacy generalnie nie chcą uczestniczyć w inicjatywach na rzecz kraju. Mają go głęboko gdzieś.