|
Tylko 36% zadeklarowało, że pójdzie na wybory? Ładny spadek z poziomu 50-60%. W większości przypadków były dwie wersję przy okazji robienia takich sondaży. Albo odcinano osoby niezdecydowane i brano pod uwagę jedynie te, które się zadeklarowały (zwykle 500-600 osób z 1000), albo osoby niezdecydowane przypisywano do konkretnych partii co oczywiście mogło wprowadzić błąd w wynikach.
|