Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7582
Stary 27.10.2013, 15:19
Może tak a może i nie. Krótka ławka to nie reguła niepowodzenia. Jeśli teoretycznie dadzą radę w rundzie jesiennej to dlaczego mają nie dać radę na wiosnę?
Przerwa zimowa dłuższa niż wakacyjna więc jest sporo czasu na regenerację a przeciwieństwie do letniej, gdzie startuje nowy sezon praktycznie z marszu to istne wakacje.

Meritum. Są lata świetlne przed resztą? Nie nie są. Może mają długą ławkę, jednak słabą, która przegrywa i jeśli nie potrafili odskoczyć na mile na półmetku, to nie widzę podstaw by zrobili to na wiosnę. Są zespoły lepsze niż Wisła.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując