WISŁAZWE napisał(a):

Tak szczerze mówiąc, im bardziej patrze na wyniki tym bardziej 'realnie się' osłabiam. Jesteśmy tam gdzie de facto nie powinniśmy być. Jednak chyba Pana Boga za nogi złapaliśmy, albo mu zwyczajnie na nas zależy.
palikot napisał(a):

|
Rozumiem, jeszcze, że na Legię, to wszyscy nie mają problemu z cenami, dojazdem, i innymi wymówkami, że jasno, wcześnie, za późno, że urodziny, praca itd. Teraz jest mecz o super porze w sobotę i tylko 10 koła. Żenada, ale cóż, to niestety efekt ciągłego porównywania się z nie tymi co trzeba więc tym samym poprzeczkę mamy zawieszoną, tam gdzie mamy.....
|
Jak zmienisz optykę, sytuacja się wyprostuje.
Ludzie nie przychodzą na Wisłę, oni (statystycznie) przychodzą 'na Legię'. Zresztą tak obiegowo się również mówi. Ci co chodzą na wszystkie mecze mówią 'na Wisłę', ci sporadyczni 'na Legię' czy 'na derby'. Nie tylko my tak mamy - Leszek spiął się i ma komplet (40-tys) dlatego że Legia przyjeżdża. Z tej perspektywy patrząc, nie mamy żadnej stałej poprzeczki - każdy z rywali ma swoją własną frekwencje na R22. W tym roku jest na prawdę dobrze jeśli chodzi o zapełnienie stadionu. Kilka gorszych meczy pod tym kątem sytuacji nie zmieni.
Zresztą - każdy klub spina się na kogoś innego, tu trochę statystyki:
http://stadiony.net/publikacje/rapor..._jesien_201213
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA