Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 27.10.2013, 11:45
To normalne, że po osiągnięciu pełnego stadionu na mecz z Legią w następnym frekwencja drastycznie spadnie, takie przesilenie Na Widzewie zapewne będzie ponad 10 tys.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 27.10.2013 o godz. 13:37.
Odpowiedz cytując