Temat
:
[13 kolejka] WISŁA Kraków - Zagłębie Lubin, 26 października, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
63
27.10.2013, 11:45
To normalne, że po osiągnięciu pełnego stadionu na mecz z Legią w następnym frekwencja drastycznie spadnie, takie przesilenie
Na Widzewie zapewne będzie ponad 10 tys.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 27.10.2013 o godz. 13:37.
silver03
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do silver03
Znajdź inne posty napisane przez silver03