Wyświetl pojedynczy post
laurence
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8520
Stary 27.10.2013, 11:16
Ja ostatnio zastanawiałem się czy przypadkiem zagraniczni piłkarze nie podziękują reprezentacji po pierwszym zgrupowaniu z Adamem, ale zaraz przypomniałem sobie tabele ostatnich eliminacji do MS 2010 i 2014. Czy reprezentacji złożona z graczy z ligi nie powtórzyłaby tych wyników?
Reasumując Kompletnie niczym nie ryzykuje Boniek z wyboru Adama Nawałki. Może być tylko lepiej.
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując