Ja ostatnio zastanawiałem się czy przypadkiem zagraniczni piłkarze nie podziękują reprezentacji po pierwszym zgrupowaniu z Adamem, ale zaraz przypomniałem sobie tabele ostatnich eliminacji do MS 2010 i 2014. Czy reprezentacji złożona z graczy z ligi nie powtórzyłaby tych wyników?
Reasumując

Kompletnie niczym nie ryzykuje Boniek z wyboru Adama Nawałki. Może być tylko lepiej.