Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.10.2013, 10:31
Tragiczny mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. Po pierwsze całkowite zdziwienie nastąpiło już na początku ,kiedy Zagłębie się cofneło i czekało na nasze ataki. My nie przyzwyczajeni do tego ,że mamy konstruować atak pozycyjny ,wykazaliśmy się całkowitą nieporadnością w tworzeniu akcji ,brak tempa , niedokładne podania, niepotrzebne strzały z 30 metrów..Fartowny gol Garguły dał nam 3 punkty ,bo gdyby nie to i Miśkiewicz w drugiej połowie to byśmy zremisowali albo nawet polegli z tragicznie grającym Zagłebiem.
Odpowiedz cytując