Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7576
Stary 27.10.2013, 09:22
Podobnie jak 0 22 myśli wielu legionistów. Tylko taki mały szczegół, oni uważali że odjadą reszcie stawki mniej więcej wtedy:
- gdy klub z Warszawy przejeli Koreańczycy i Legia była Legią Daewuuuu
- gdy Legia awansowała do LM
- gdy legie przejal ITI

zawsze snuto sny o potedze i o dominacji w lidze, ale zazwyczaj dominowali inni.
Teraz kolejnym punktem zwrotnym jest now stadion i rzady nadprezesia Gogusa.

Może po kilkudziesieciu latach wytrwale wierzacym kibicom z Warszawy sny o potedze rzeczywiscie w koncu sie zrealizuja
Odpowiedz cytując