Temat
:
[13 kolejka] WISŁA Kraków - Zagłębie Lubin, 26 października, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
36
26.10.2013, 22:55
Weźcie pod uwagę, że dziś Chrapek był jedynym defensywnym pomocnikiem, a przy przyjęciach piłki Boguskiego musiał pewnie działać za dwóch. Głowacki raczej nie zagra z Widzewem, z Podbeskidziem może się uda.
murray
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do murray
Znajdź inne posty napisane przez murray