Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7570
Stary 26.10.2013, 22:38
A w canal + w programie Liga+ poświęconemu ekstraklasie nagle ni w gruszkę ni w pietruszkę prowadzący zaczął płakać nad rzekomo skrzywdzoną Legią w meczu z ....Trabzansporem . Według niego wszyscy Polacy powinni protestować bo skrzywdzono Legiunię . Kabaret. Ci legijni propagandziści nie mogą pogodzić sę z rzeczywistością, która skrzeczy, bo chyba nie uwierzyli w te pierdoły, które od lat wygadują .
Odpowiedz cytując