A w canal + w programie Liga+ poświęconemu ekstraklasie nagle ni w gruszkę ni w pietruszkę prowadzący zaczął płakać nad rzekomo skrzywdzoną Legią w meczu z ....Trabzansporem

. Według niego wszyscy Polacy powinni protestować

bo skrzywdzono Legiunię

. Kabaret. Ci legijni propagandziści nie mogą pogodzić sę z rzeczywistością, która skrzeczy, bo chyba nie uwierzyli w te pierdoły, które od lat wygadują

.