|
Jednak stało się kondycyjnie padliśmy !
Donald Guerrier: ocena 1/10 -najgorszy jego mecz, katastrofalne straty, chyba najgorszy w drużynie
Rafał Boguski: ocena 1/10-jak co mecz, pomocnik, który nie stwarza sytuacji napastnikom, zupełnie bez formy kolejny mecz
Paweł Brożek-ocena 3/10-od kilku spotkań Paweł niewidoczny, mimo wszystko zdołał pod koniec meczu stworzyć 100% sytuację dla Chrapka, nie dostaje podań
Emanuel Sarki-ocena 2/10-bardzo słaby mecz, nieudane rajdy, dośrodkowania do bramkarza rywali
Michał Miśkiewicz ocena 9/10-wygrał ten mecz, kolejny raz w bardzo wysokiej formie, skandowano nazwisko Pareiki czas skandować wiślaka Miśka!
Teraz Widzew!!
Widzew nie wygrał z nami na Reymonta od ....
Widzewa bilans wyjazdowy 5 meczy 5 porażek 3-15
Tylko 3pkt, Widzew to najsłabszy rywal jaki przyjeżdza na R22
EDIT//// Stadion przy Reymonta w ogóle nie jest szczęśliwym miejscem dla Widzewa. Łódzki zespół wygrał tam jedynie 2 razy w historii, w sezonach 1976/77 i 1996/97.
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 26.10.2013 o godz. 21:56.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|