piter116 bardzo sie ciesze ze przytoczyles kilka watkow ktore tu poruszalem, bo z perspektywy czasu nabieraja jeszcze wiekszego kolorytu.
Od samego poczatku pisalem ze bede z luboscia pietnowal bezladna paplanine hipokryty nadprezia, oraz ogolnopolskie ochy i achy nad klubem spod znaku nauki jazdy..
A jesli cos Ci przeszkadza na forach (L)osersow czeklaja na takich jak Ty, przeciez wiekszoc kibicow Legii tak jak Ty mieszka poza stolicą Tam uwazaja ze wszyscy maja kompleksy Legii... odnajdziesz sie tam znakomicie.