Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7569
Stary 26.10.2013, 18:01
piter116 bardzo sie ciesze ze przytoczyles kilka watkow ktore tu poruszalem, bo z perspektywy czasu nabieraja jeszcze wiekszego kolorytu.

Od samego poczatku pisalem ze bede z luboscia pietnowal bezladna paplanine hipokryty nadprezia, oraz ogolnopolskie ochy i achy nad klubem spod znaku nauki jazdy..

A jesli cos Ci przeszkadza na forach (L)osersow czeklaja na takich jak Ty, przeciez wiekszoc kibicow Legii tak jak Ty mieszka poza stolicą Tam uwazaja ze wszyscy maja kompleksy Legii... odnajdziesz sie tam znakomicie.
Odpowiedz cytując