Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1670
Stary 26.10.2013, 17:53
Jak będę kupował BMW to tylko 5-tka.
Takie jakie mi się podobają to chodzą po 45 K średnio - oczywiście licho wie w jakim stanie.

Dlatego na razie mondziak - ta benzyna bez turbo ma zajebiste opinie. A za dwa lata może się odłoży
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując