Chyba sam masz problem, skoro większość tego co dał to cytaty legijnych kopaczy, trenera, czy nadprezia, a że można się z nich pośmiać to nie dziwne. Zresztą opatrza je celnym komentarzem.
Tyle sobie trudu zadałeś, oczekujesz jakiejś pochwały od któregoś z legionistów, że cię na piwo zaprosi ?
