|
Musimy(!) wygrać 2 najbliższe spotkania. I powalczyć z Podbeskidziem w 15 kolejce.
Kryzys fizyczny jest aż nazbyt widoczny. Jeszcze w spotkaniach u siebie, przy dopingu, jakoś to wygląda. Ale już na wyjazdach tłamszą nas wszyscy.
trzeba zdobyć 7 pkt w najbliższych trzech kolejkach, bo potem o pkt może być trudno. Wyjazdy do Białegostoku, Zabrza, Poznania...u siebie z odradzającą się Koroną i zawsze groźnym Śląskiem też nie będzie łatwo.
Musimy jakoś dotrwać do tej zimy. A do tego niezbędne są zwycięstwa w najbliższych spotkaniach.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli
Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.
Jacek Kaczmarski
|