Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24338
Stary 25.10.2013, 19:45
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz, akurat jesteś na tym forum jedną z najmniej wiarygodnych osób co stwierdzają nawet bracia po szalu, więc to co twierdzisz rzadko bywa wiarygodne. Skoro wiesz co miało miejsce, a co miejsca nie miało to jesteś szybszy od sądu. Gratulacje. Miejsce w skompromitowanym zespole Macierewicza masz jak w banku.
Tego jeszcze brakuje żeby propagandzista orzekał o czyjejś wiarygodności. W dodatku mający już nie pierwszy raz problemy z czytaniem. Bo wyobraź sobie, że o tym czy ktoś wysadził sejm nie decyduje sąd. Tylko zwyczajna umiejętność postrzegania rzeczywistości. A o ile się nie mylę nikt sejmu nie wysadził. Natomiast katastrofa w smoleńsku w powszechnej opinii miała miejsce. Zatem porównywanie faktycznego zdarzenia do przepraszam ale zwykłej fantazji może być stosowane tylko przez kogoś bez odrobiny dobrego smaku. Zwykły człowiek kiedy zwróci mu sie uwagę w tak oczywistej sprawie przynajmniej nie udaje głupiego. Jednak są przypadki wyjątkowe ... tzw flamingi. .

ps. o twojej wiarygodności świadczy najdobitniej arbitraż w sprawie zakładu autostradowego. Nic dodawać nie trzeba.
Hej Nasz TS !!