emj10 napisał(a):

|
Wiesz, akurat jesteś na tym forum jedną z najmniej wiarygodnych osób co stwierdzają nawet bracia po szalu, więc to co twierdzisz rzadko bywa wiarygodne. Skoro wiesz co miało miejsce, a co miejsca nie miało to jesteś szybszy od sądu. Gratulacje. Miejsce w skompromitowanym zespole Macierewicza masz jak w banku.
|
Tego jeszcze brakuje żeby propagandzista orzekał o czyjejś wiarygodności.

W dodatku mający już nie pierwszy raz problemy z czytaniem. Bo wyobraź sobie, że o tym czy ktoś wysadził sejm nie decyduje sąd. Tylko zwyczajna umiejętność postrzegania rzeczywistości. A o ile się nie mylę nikt sejmu nie wysadził. Natomiast katastrofa w smoleńsku w powszechnej opinii miała miejsce. Zatem porównywanie faktycznego zdarzenia do przepraszam ale zwykłej fantazji może być stosowane tylko przez kogoś bez odrobiny dobrego smaku. Zwykły człowiek kiedy zwróci mu sie uwagę w tak oczywistej sprawie przynajmniej nie udaje głupiego. Jednak są przypadki wyjątkowe ... tzw flamingi.

.
ps. o twojej wiarygodności świadczy najdobitniej arbitraż w sprawie zakładu autostradowego. Nic dodawać nie trzeba.
