Arked napisał(a):

|
. Doskonale też pamiętam ogólnokrajowe płacze nad tym jak to sędziowie pomagali Wiśle. Trochę perspektywy w spojrzeniu na sprawę nigdy nie zaszkodzi.
|
Ja też dobrze pamiętam jak kopacze Legii płakali, że sędziowie dają za dużo karnych Wiśle (nie ważne, że zasłużonych). Efekt ? był taki, że w następnym sezonie piłkarze Wisły faulowani byli już bez konsekwencji a np. w programach w canal+ typu Liga+ cmokano potakująco nad tym faktem, tylko punktów z tego nie było.
Odnośnie perspektywy to za długo ogladam to bagienko, żeby się dać nabrać. Trenerowi Petrescu wystarczył niecały sezon, żeby się połapał co tu jest grane i kto jest faworyzowany przez centralę futbolową.