Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7554
Stary 25.10.2013, 15:51
Arked napisał(a):Wyświetl post
. Doskonale też pamiętam ogólnokrajowe płacze nad tym jak to sędziowie pomagali Wiśle. Trochę perspektywy w spojrzeniu na sprawę nigdy nie zaszkodzi.
Ja też dobrze pamiętam jak kopacze Legii płakali, że sędziowie dają za dużo karnych Wiśle (nie ważne, że zasłużonych). Efekt ? był taki, że w następnym sezonie piłkarze Wisły faulowani byli już bez konsekwencji a np. w programach w canal+ typu Liga+ cmokano potakująco nad tym faktem, tylko punktów z tego nie było.
Odnośnie perspektywy to za długo ogladam to bagienko, żeby się dać nabrać. Trenerowi Petrescu wystarczył niecały sezon, żeby się połapał co tu jest grane i kto jest faworyzowany przez centralę futbolową.
Odpowiedz cytując