Wyświetl pojedynczy post
DonaltTSSk
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24335
Stary 25.10.2013, 15:12
Do końca 2013r. pobór opłat za przejazd drogami ekspresowymi i autostradami w systemie viaTOLL objemie kolejne 460km dróg.

Ktoś ma pojęcie ile to kosztuje i jak to się ma do zapomnianej już przez Boga i ludzi (2002r.) propozycji Marka "Winietu" Pola, żeby płacić 18 zł za 10 dni, 54 za 2 miesiące i 180 za rok?