Drozd napisał(a):

Przepraszam myliłem się dno i dwa metry mułu.
Ale wiem manipulancie, że miejsca nie miało. I to wystarczy żeby z obrzydzeniem traktować próby porównywania.
|
Wiesz, akurat jesteś na tym forum jedną z najmniej wiarygodnych osób co stwierdzają nawet bracia po szalu, więc to co twierdzisz rzadko bywa wiarygodne. Skoro wiesz co miało miejsce, a co miejsca nie miało to jesteś szybszy od sądu. Gratulacje. Miejsce w skompromitowanym zespole Macierewicza masz jak w banku.