Czyli Legia wygrywa w lidze tylko dzięki sędziom, a w pucharach dostaje zasłużony w.......? Stwierdzasz to oczywiście oglądając jej mecze od 90 minuty. Nie bardzo chcę tutaj stawać w obronie Legii ale jak czytam takie posty to mnie mdli. Sorry.
Co do postawy polskich drużyn to oczywiście szkolenie jest ważne ale jeszcze ważniejsze są finanse. Na tym polu polska piłka stoi na o wiele za niskim poziomie, żeby w pucharach liczyć na coś więcej niż szczęśliwe prześlizgiwanie się przez kolejne rundy.