Szpen napisał(a):

Szkolenie to podstawa.
Ale są też takie akcje jak Milik, Zieliński, Wolski itd, którzy wyjeżdzają za wcześnie ...
a myślicie, że dlaczego Stolarski nie gra w Wiśle w podstawowym skłądzie? Jest gorszy od Burligi? On nie gra, bo zagrał kilka fajnych meczy, pokazał się, a że jest niepełnioletni to go można wziąć za gruszki. Jak wejdzie w wiek dojrzały, podpisze profesjonalny kontrakt w Wiśle to będzie grał w pierwszej 11. Zobaczycie na wiosnę ...
|
Właśnie też mi się tak wydaje, że Smuda go sadza na ławce, żeby za łatwo nie uciekł. Dużo sobie po nim obiecuję. Początek sezonu miał ekstra. Pewny w obronie, aktywny w ataku. Pomyślałem, obrońca na lata i nic tylko jego wystawiać na prawej, aż tu nagle Smuda zamienił go na drewnianego Burligę. Zbiegło się to akurat w czasie z dużym zamieszaniem wokół Stolara i myślę, że chodziło tu bardziej o zabezpieczenie piłkarza ze strony klubu.