Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7539
Stary 25.10.2013, 11:56
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Szkolenie to podstawa.

Ale są też takie akcje jak Milik, Zieliński, Wolski itd, którzy wyjeżdzają za wcześnie ...

a myślicie, że dlaczego Stolarski nie gra w Wiśle w podstawowym skłądzie? Jest gorszy od Burligi? On nie gra, bo zagrał kilka fajnych meczy, pokazał się, a że jest niepełnioletni to go można wziąć za gruszki. Jak wejdzie w wiek dojrzały, podpisze profesjonalny kontrakt w Wiśle to będzie grał w pierwszej 11. Zobaczycie na wiosnę ...
Właśnie też mi się tak wydaje, że Smuda go sadza na ławce, żeby za łatwo nie uciekł. Dużo sobie po nim obiecuję. Początek sezonu miał ekstra. Pewny w obronie, aktywny w ataku. Pomyślałem, obrońca na lata i nic tylko jego wystawiać na prawej, aż tu nagle Smuda zamienił go na drewnianego Burligę. Zbiegło się to akurat w czasie z dużym zamieszaniem wokół Stolara i myślę, że chodziło tu bardziej o zabezpieczenie piłkarza ze strony klubu.
Odpowiedz cytując