Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
Od: 09.2013
Offline
#
66013
25.10.2013, 11:38
ciekawe ile w tej zwyżce formy jest ręki Smudy, a ile walki o nowy kontrakt. Czy po podpisaniu nowego kontraktu nie wróciłby do swojego standardowego poziomu.
keth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do keth
Znajdź inne posty napisane przez keth