|
Najważniejsze, że nie rządzi PiS i nie mamy państwa policyjnego! I nie mamy smutnego premiera, którego boją się dzieci, a przed naszymi ministrami na baczność stoją na Ukrainie.
Wysokie podatki? Pff... jest kaska na hipsterskie wypady do starbunia, więc nic innego się nie liczy.
|